.

.

Çocuklar için yastık kılıfı Anime vücut yastığı Kapak Özelleştirmek Komik Karikatür Hugging Yastık Kılıfı Yatak Odası Dekoratif Çocuklar için (Renkli, 40x120 cm)

Çocuklar için yastık kılıfı Anime vücut yastığı Kapak Özelleştirmek Komik Karikatür Hugging Yastık Kılıfı

₺ 75.00

Sayısı
Stokta

[ MALZEME] : 100 % Şeftali cilt kadife, 6 boyutları mevcuttur : 34x100 cm (13.3x39.3in), 40x120 cm (15.7x47.2 in), 50x150 cm (19.6x59 in), 50x160 cm (19.6x63. 0 in), 60x170 (23. 6x66.9 inç), 60x180 cm (23.6x70.8 inç). "Sadece Yastık Kılıfı, İç Yastık veya Dolgu yok.". [DESEN ] : Dış Çift Taraflı Baskılı, Yüksek Kaliteli Görüntü, En İyi Mürekkeple Dijital Süblimasyon Baskısı İle Basılır.Yan taraftaki gizli bir fermuar iyi çalışır ve yastığın temiz kalmasını sağlar. [YIKAMA kılavuzu ] : El yıkama veya makine yıkama soğuk su ile, sadece nazik sirkülasyon, hiçbir ağartma.Kapağı kurutun ve KURUTUCU kullanmayın.Ayrıca, doğrudan güneş ışığından ve banyo gibi yüksek neme sahip herhangi bir yerden kaçınmak için saklamalısınız. [ EN İYİ HEDİYE ] : Bu ultra rahat ve yumuşak yastık kılıfı sevdiklerinize düşünceli bakım kişisel hediye için tasarlanmıştır.Anime hayranları, yenilik hediye ve hayranları koleksiyonu için en iyi hediye.(Özel parçalar engellenmiş olabilir, ancak gerçek yastık kılıfında görünmeyeceklerdir, sansürsüz görüntüleri size gönderebilir veya görüntüleri sizin için arayabiliriz.Bu ürün sadece yetişkinler içindir.). [HİZMET ] : Galerimizde yüz milyonlarca animasyon resmi var.Baskı için diğer animasyon karakterlerini seçmek isterseniz, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmek için mağaza bağlantımıza **Anime_Planet** tıklayın.Size en kısa sürede cevap vereceğiz.Anime Gezegenimize hoş geldiniz - anime vücut yastık kılıfı ve 3 D Mouse pad Mağazası.Koleksiyon arkadaş veya akrabalar için hediyeler için de çok uygundur.
Yastık kılıfı Açıklaması :
* Ekran veya koleksiyon için uygundur; Çocuklar,Gençler için en iyi hediye (Resimde engellenen öğeyi içermez) Yetişkinler ve Anime Hayranları.Güzel Görünüm ve Benzersiz Tasarım, Hediye Toplamak veya Vermek için en iyi seçimdir.
* Ev, araba, ofis, otel vb.Için dekorasyon olarak kullanılabilir.Özel olarak tasarlanmış desen mükemmel bir hediye yapar.Kanepe, cafe, kütüphane, kitapçı, parti, club yerleştirmek için mükemmel.
Lütfen Hatırlatmak :
* Paket içerir : 1 * yastık Kılıfı (yastık iç olmadan)
* Özel parçalar engellenmiş olabilir, ancak gerçek yastık kılıfında engellenmez, ihtiyacınız olursa sansürsüz görüntüleri size gönderebiliriz.
"(Önemli : Resmin özel kısmı engellenirse, ürünün küçükler için hediye olarak uygun olmadığı anlamına gelir.)"
* Farklı kamera lensi ve farklı ışık ortamı veya ekran görüntüsü nedeniyle, gerçek öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.
* Elle kesim ve elle kontrollü dikiş nedeniyle, boyut sapması yaklaşık %6'ya izin verilir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Yıkama Talimatları : El Yıkama / Kuru Temizleme
* Yastık kılıfı bir çamaşır makinesinde yıkandığında veya kurutulduğunda, baskı yüzeyini tersine çevirmek en iyisidir.
* Kurumaya asın!!Doğrudan güneş ışığından ve yüksek neme sahip herhangi bir yerden (Örn.Banyo)
Beğendiğiniz ürünleri bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin (Şimdi Satın Al düğmesinin altındaki "Anime_Planet" mağaza bağlantısını tıklayın ve bize e-posta gönderin!!!) .

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara