.

.

Mor Altın Bukalemun Renk Değiştiren Karbon Fiber Vinil Wrap için Otomotiv ile Hava Yayın Teknolojisi | İç ve Dış + Ücretsiz Toolkit (Mor(Altın), 60X 56 / (5FT x 4.7 FT))

Mor Altın Bukalemun Renk Değiştiren Karbon Fiber Vinil Wrap için Otomotiv ile Hava Yayın Teknolojisi | İç

₺ 80.97

Sayısı
Stokta

Ücretsiz Araç Kiti Gereksinimi : Tüm Boyutlar bir takım Araç Kiti ile birlikte gelir : bir çift eldiven, bir silecek ve bir bıçak.Şartname : Bu vinil wrap prim Polimer PVC ile yapılan fabric.It süper gerilebilir ve dayanıklıdır.Bu bukalemun vinil sargısı, rengi mordan maviye farklı açılarla değiştirebilir.Özellik : Suya dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı Kurulum sırasında yeniden kaldırılabilir, yeniden konumlandırılabilir ve gerilebilir.Çıkarılması kolaydır ve boya işinize zarar vermez.Aracınızın görünümünü değiştirmek için düşük maliyetli.Uyarı : Her köşenin üzerine sarılması için fazladan yarım inç bırakın.Vücut hattı şekillendirme için ısı tabancası ve ev tipi fön makinesi.

Ürün parametreleri

This vinyl wrap made with premium Polymer PVC fabric. It’s super stretchable and durable. This chameleon vinyl wrap can change color by the different angles from purple to blue. Feature:
Water-resistant and weatherproof Able to re-lifted, repositioned and stretched while installing. Easy to remove, and will NOT damage your paint job. Low cost to change the look of your car. Notice

Bu kadar sever alıcılara