.

.

YI0877CHANG Tırnak Makası Seti 8 Parça Tırnak Makası Seti Yetişkin Tırnak Makası Pedikür Seti Paslanmaz Çelik Tırnak Güzellik Kiti Taşınabilir Seyahat Güzellik Kiti Manikür Seti

YI0877CHANG Tırnak Makası Seti 8 Parça Tırnak Makası Seti Yetişkin Tırnak Makası Pedikür Seti Paslanmaz

₺ 42.30

Sayısı
Stokta

Üç fonksiyondan oluşan bir bakım seti,el bakımı,yüz bakımı,ayak bakımı dahil olmak üzere ihtiyacınız olanı karşılamalıdır.Hafif tasarımlı manikür seti, onu mükemmel seyahat ortağınız yapar.Bu Manikür Pedikür seti hemen hemen her çantaya veya omuz çantasına sığabilir, seyahatlerinizde ve günlük yaşamınızda ayırmak istemeyeceğiniz bir araçtır.Erkekler, kadınlar, kızlar, erkekler ve yaşlılar da dahil olmak üzere her türlü çivi ve kaplama için uygundur.Tırnak makası, keskin ve güçlü, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.İkincil parlatma, keskin, güçlü, dayanıklı ve güzel, size rahat bir yaşam sağlayabilir. 8 parçalı profesyonel manikür seti, el, ayak ve yüz bakım aletleri, ayrı olarak satın almaktan daha ekonomiktir.Manikür, pedikür, kaş düzeltme, akne giderme, pul pul dökülme vb.bir sette tamamlanır.Ürün adı : tırnak makası setiürün malzemesi : paslanmaz çeliközelleştirme : 8 parçalı setağırlık : yaklaşık 309 grams Leather kasa boyutu : yaklaşık 15.3*8.8 CM (6.02*3.46 inç) Deri kılıf rengi : siyah Nail clipper kit rengi : gümüş Kalabalık için uygun : yetişkinler/yaşlıipuçları : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, bazı küçük hatalar oluşabilir, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.2. Farklı çekim açıları ve ışık nedeniyle, hafif renk sapmaları oluşabilir, lütfen anlayın.3. Ürünü temizlerken, lütfen ürünü zamanında su ve yumuşak bir bezle silin ve kurulayın.4. Lütfen bu ürünün parmaklarınızı çizmesinin kolay olduğunu unutmayın, lütfen çocukların erişemeyeceği bir yere koyun, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşıma ve geri bildirime hoş geldiniz.7. Bu dükkanda başka ürünler var, tekrar ziyaret etmenizi bekliyoruz!Eğer herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ve yardımcı olmak için çalışacağız.

Ürün parametreleri

8-piece set :
Weight:
about 309 grams
Leather case size:
about 15.3*8.8CM (6.02*3.46 inches)
Leather case color:
black
Nail clipper kit color:
silver
Suitable for the crowd:
adults/elderly
1. Due to manual measurement, some small errors may occur, please refer to the actual product, thank you. :
2. Due to the different shooting angles and light, slight chromatic aberration may occur, please understand. :
3. Please note that when cleaning the product, please wipe the product with water and a soft cloth in time and wipe it dry. :
4. Please note that this product is easy to scratch your fingers, please place it in a place out of reach of children, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve the problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback so that we can provide you with better products and services. :
7. There are other products in this shop, you are welcome to visit again! :
If there is any problem, please feel free to contact us and we will try our best to help. :

Bu kadar sever alıcılara