.

.

ZSDD Mini Akıllı Bluetooth hoparlör Taşınabilir Bluetooth, Akıllı Taşınabilir Bluetooth + FM MP3 Hoparlör, Subwoofer Stereo, Şarj edilebilir, destek TF / USB / FM / Bluetooth / AUX

ZSDD Mini Akıllı Bluetooth hoparlör Taşınabilir Bluetooth, Akıllı Taşınabilir Bluetooth + FM MP3 Hoparlör,

₺ 243.60

Sayısı
Stokta

Müziğin keyfini çıkarın : kablosuz sınırsız genişleme, Hi Fi surround ses efektleri ve stereo düşük ses dinlemek, müzik dünyasına dalmanızı sağlayarak müziğin keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlar.BLUETOOTH 4.0 TEKNOLOJİSİ; Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla anında eşleştirme sağlar ve 32'ye kadar güçlü bir bağlantı sağlar .Uzak 8feet.UZUN PİL ÖMRÜ; Kompakt görünüm, dahili 300 M / AH pil, tam şarj durumu 2 ila 3 saat boyunca sürekli olarak çalınabilir.Taşınabilir ve çeşitli senaryolar için uygundur : Bu küçük bir akıllı Bluetooth hoparlördür, pozisyona dikkat etmeyin ve dışarı çıkmadan önce etrafta dolaşmak için rahatsızlık sorunu.Bununla beraber, çeşitli stereo düşük perdeli müzik dinleyebilirsiniz places.It ister evde ister dışarıda eğlenmek için kullanmak uygundur. 24 SAAT HİZMET; 24 saat içinde cevap verin Daha düşünceli satış sonrası servis için her zaman beklemede kalın ve daha fazla destek için mesaj yoluyla bizimle iletişime geçin.Teknik Destek, sizin için uğraştığımız en önemli görevdir.Açıklama : Özellikleri : 1.Süper uyumlu, Macaron küçük hoparlörler çoğu kablosuz cihaz, cep telefonu ve tablet ile uyumludur.2.İletim mesafesi, bağlanamamaktan korkmazsınız, 10 metre içinde kablosuz müzik dinleyebilirsiniz.Dahili 300 M / AH kapasiteli pil, tam şarj durumu 2 ila 3 saat boyunca sürekli olarak çalınabilir.3.Kablosuz, sınırsız uzantıyı dinleyin.Hi Fi surround ses efektleri, kendinizi müzik dünyasına kaptırmanızı sağlar.Açıklama : Bu ürünü satın aldıktan sonra, kaliteli bir hayata sahip olacak ve iyi sesleri dinleyeceksiniz.62 62*73.7 mm Speaker boyutu : 52 mm/36 dış magnet Bluetooth version:V4*özellikler : özellikler : Ürün Adı : A11 Product boyutu : .*1 speaker1 1*Kablosuz şarj cable Notes cable Package şarj Dahil TF/USB/FM/Bluetooth/AUXProduct Renk : siyah, pembe, mavi, green Product aksesuarları 0 Output güç : 5w Battery model : 502030 Battery kapasitesi : 300 m/AHSupport fonksiyon : : : : . Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Stilin resimle aynı olduğunu garanti ediyoruz.2. Nedeniyle farklı manuel ölçüm yöntemleri, hafif boyut farklılıkları izin lütfen.

Ürün parametreleri

Product name:
A11
Product size:
62*62*73.7mm
Speaker size:
52mm/36 external magnet
Bluetooth version:V4.0 :
Output power:
5w
Battery model:
502030
Battery capacity:
300M/AH
Support function:
TF/USB/FM/Bluetooth/AUX
Product color:
black, pink, blue, green
Product accessories:
charging cable
Package Included:
1*wireless speaker :
1*charging cable :
Notes:
1. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as the picture. :
2. Due to different manual measurement methods, please allow slight size differences. :

Bu kadar sever alıcılara