.

.

Vakum Yalıtımlı Gıda Kavanozu, 1.8 L Düz Şekil Çift Duvarlı Vakum Yalıtımlı Öğle Yemeği Kutusu, Paslanmaz Çelik Sıcak Yemek Kabı ve yemek kabı Bento Kutusu Gıda Şişesi için Geniş Ağızlı, Gümüş

Vakum Yalıtımlı Gıda Kavanozu, 1.8 L Düz Şekil Çift Duvarlı Vakum Yalıtımlı Öğle Yemeği Kutusu, Paslanmaz

₺ 176.07

Sayısı
Stokta

Çift cidarlı vakum tasarımı, yiyecekleri birkaç saate kadar sıcak veya soğuk tutmayı mümkün kılar, günlük kullanım taleplerini karşılar.Kokuyu önlemek için temel yiyecekleri, mutfakları ve çorbayı ayrı ayrı saklamak için üç katlı tasarım.Ergonomik olarak tasarlanmış tutamak, yerden tasarruf sağlayarak taşımayı kolaylaştırır.Yüksek vakumlu alt tasarım, kaymaz ve çizilmeye karşı dayanıklı olan bento öğle yemeği kutusunun ısı yalıtım performansını artırır.Yüksek sıcaklığa dayanıklı ve kokusuz, korozyon önleyici, aynı zamanda sizin için güvenli ve sağlıklı gıda sınıfı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Kolay temizlik için geniş ağız gıda şişeyi doldurmak için yiyecek dökmek, aynı zamanda kolay temizlenir ve bulaşık makinesi güvenli ve kolay hale getirir.Özellik : 1. Çift cidarlı vakum tasarımı, yiyecekleri birkaç saate kadar sıcak veya soğuk tutmayı mümkün kılar, günlük kullanım taleplerini karşılar. 2. Kokuyu önlemek için temel yiyecekleri, mutfakları ve çorbayı ayrı ayrı saklamak için üç katlı tasarım.Ergonomik olarak tasarlanmış tutamak, yerden tasarruf sağlayarak taşımayı kolaylaştırır. 3. Yüksek vakumlu alt tasarım, kaymaz ve çizilmeye karşı dayanıklı olan bento öğle yemeği kutusunun ısı yalıtım performansını artırır. 4. Yüksek sıcaklığa dayanıklı ve kokusuz, korozyon önleyici, aynı zamanda sizin için güvenli ve sağlıklı gıda sınıfı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 5. Kolay temizlik için geniş ağız gıda şişeyi doldurmak için yiyecek dökmek, aynı zamanda kolay temizlenir ve bulaşık makinesi güvenli ve kolay hale getirir.Şartname : Öğe Türü : Vakum öğle Yemeği Kutusu Malzeme : Paslanmaz Çelik Renk : Gümüş Boyutu : Yaklaşık.21x15 cm / 8.3x5.9in Kapasite : 1.8 L Ağırlık : Yaklaşık.1169g / 41.2 oz Paket Listesi : 1 x Vakum Öğle Yemeği Kutusu Vücut 2 x Ayırma Kase 1 x Kapak Not : 1. Izin lütfen 1‑2in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. 3. İlk kullanımdan önce öğle yemeği kutusunun içini yıkayın.Paslanmaz çelik kaplar yumuşak bir bez ve ılık suyla seyreltilmiş bulaşık deterjanı ile yıkanmalıdır water.In ısı yalıtımlı öğle yemeği kutusunu uzun süreli kullanmak için lütfen her yıkamadan sonra öğle yemeğini kurutun ve saklayın.

Ürün parametreleri

Item Type:
Vacuum Lunch Box
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Size:
Approx.21x15cm/8.3x5.9in
Capacity:
1.8L
Weight:
Approx.1169g/41.2oz
Package List:
1 x Vacuum Lunch Box Body :
2 x Separation Bowl :
1 x Lid :
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Wash the inner of the lunch box before first use. The stainless steel utensils should be washed with soft cloth and dish detergent diluted with warm water. In order to long lasting use the thermal insulated lunch box, please dry and storage the lunch box after each wash. :

Bu kadar sever alıcılara