.

.

WGDSF Tekerlekli Sandalye Ultra Hafif Gümüş Alüminyum Çerçeve Kompakt Katlanır 13 İnç Koltuk ve Arkalık Ayak Dayama ve Kol Dayama Emniyet Kemeri Taşınabilir Transit Seyahat Koltuğu Taşıma Çantası ile

WGDSF Tekerlekli Sandalye Ultra Hafif Gümüş Alüminyum Çerçeve Kompakt Katlanır 13 İnç Koltuk ve Arkalık

₺ 52.20

Sayısı
Stokta

♥ Taşınabilir : Süper hafif, katlanabilir alüminyum çerçeve taşıma tekerlekli sandalye bir seyahat çantası, sadece 8 kg ağırlığında.Refakatçi tahrikli Tekerlekli sandalyenin hafif alüminyum çerçevesi ve kolay katlama mekanizması sayesinde kullanımı kolaydır. ♥ Özellikler : Pürüzsüz sürüş; frenleme ve huzur; esnek direksiyon; rahat sürüş; taşıması kolay.anti-aging, basınç dayanımı, güçlü taşıma kapasitesi, kolay temizlenebilir. ♥ Özellikler : Ürün boyutu : 88 * 53* 65 cm, ağırlığı yaklaşık 7.35 KG, 100 KG dayanabilir.Katlanır boyutu : 60 * 53 * 43 cm .Dayanıklı seyahat tekerlekli sandalyesi,frenlemek için çok uygun bir fren tertibatı sistemine sahiptir. ♥ Tasarım : Tekerlekli sandalye ergonomik tasarım ile tasarlanmıştır, Petek içi boş tasarım, esneklik terlemesi, güçlü hava geçirgenliği, deformasyon olmadan güçlü ve dayanıklı, dört mevsimde çift kullanım için uygundur. ♥ Herkese Uygun : Tatiller, günler ve alışveriş gezileri için ideal, daha ileri gitmenize ve daha farklı manzaraların keyfini çıkarmanıza yardımcı olur!. ● Ne Elde Edersiniz : 1 * Tekerlekli Sandalye ● Özellikler : Tekerlekli sandalye son derece hafiftir ve katlanabilir bir alüminyum çerçeveye sahiptir.Kolay saklama için hafif ve katlanabilir Hafif Olmasının yanı sıra, bu görevli tahrikli sandalyeler hem konfor hem de pratiklik sunar. Ayakta duramayan 88 * 53* 65cm Foldable Boyutlar : 60 * 53 * 43 cm Seat genişlik : 35 cm Backrest yükseklik : 43cm Seat derinlik : 34 cm Net Ağırlık : 7.35 kg/16lb Load Kapasitesi : 100kg/220lb Features : ön ve arka çift kontrol / kalabalık için Portatif / alüminyum frame Suitable katlanır : alt ekstremite özürlülük, hemiparezi, parapleji, fall Symptoms Alüminyum Alaşımlı frame Unfold Boyutlar ● özellikler : MALZEME : 1● İpucu : uzun yürüme destek. Ürün elle ölçülür, belirli bir hata var, lütfen gerçek boyuta bakın2. Bu fotoğraf doğal ışık altında çekildi.Lütfen cihazla ekran arasında hafif bir renk sapması olduğunu anlayın.

Ürün parametreleri

Material:
Aluminum alloy frame
Unfold Dimension:
88 * 53* 65cm
Foldable Dimension:
60 * 53 * 43 cm
Seat width:
35 cm
Backrest height:
43cm
Seat depth:
34 cm
Net Weight:
7.35 kg/16lb
Load Capacity:
100kg/220lb
Features:
front and rear dual control / folding portable / aluminum frame
Suitable for the crowd:
lower limb disability, hemiplegia, paraplegia, fall
Symptoms:
unable to stand, assist walking
● Tips: :
1. The product is measured by hand, there is a certain error, please refer to the actual size :
2. This photo was taken under natural light. Please understand that there is a slight chromatic aberration between the device and the display. :

Bu kadar sever alıcılara