.

.

HAHFKJ Hava Geçirmez Gıda Depolama Kavanoz Cam Kahve Çekirdeği Baharat Şeker Un Kavanoz Konteynerler Kapaklı ve Kaşık Mutfak Depolama (Boyut: Büyük)

HAHFKJ Hava Geçirmez Gıda Depolama Kavanoz Cam Kahve Çekirdeği Baharat Şeker Un Kavanoz Konteynerler Kapaklı

₺ 369.72

Sayısı
Stokta

Bu gıda depolama tankı, gevşek çay, kahve çekirdekleri, fasulye, baharat, tuz, şeker, tahıl vb.Gibi Tahılları depolamak için özel olarak tasarlanmıştır.Cam kavanoz, ağırlığı daha hafif olan yüksek kaliteli borosilikat cam ve ahşaptan yapılmıştır.Ahşap kapağın açılması ve kapatılması kolaydır ve iyi hava sızdırmazlığına sahiptir.Bu şeffaf cam kavanoz çok şeffaftır.Kavanozun içindeki kabı görebilirsiniz.Bu gıda depolama tankı, gevşek çay, kahve çekirdekleri, fasulye, baharat, tuz, şeker, tahıl vb.Gibi Tahılları depolamak için özel olarak tasarlanmıştır.Cam kavanoz, ağırlığı daha hafif olan yüksek kaliteli borosilikat cam ve ahşaptan yapılmıştır.Ahşap kapağın açılması ve kapatılması kolaydır ve iyi hava sızdırmazlığına sahiptir.Bu şeffaf cam kavanoz çok şeffaftır.İçindeki kabı görebilirsiniz. jar.It mutfak tezgahınızda şık ve güzel görünüyor.Malzemelerin kolayca çıkarılması için tahta bir kaşıkla birlikte gelir.Uyarı : 1. Farklı ekran ve ışık efektleri nedeniyle, gerçek renk resimden biraz farklı olabilir.Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-3 cm sapmaya izin verin.2. Kahve çekirdekleri dahil değildir.Şartname : Tip : Kapaklı ve tahta kaşıklı mühürlü gıda depolama kavanozmalzeme : yüksek borosilikat cam + ahşa Prenk : gösterildiği gibikapasite : 800/1000/1200ml isteğe bağlıpaket içeriği : Kapaklı ve hava geçirmez 1 depolama tankısadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.

Ürün parametreleri

Type:
Sealed food storage jar with lid and wooden spoon
Material:
high borosilicate glass + wood
Color:
as shown
Capacity:
800/1000/1200ml optional
The package includes:
1 storage tank with lid and airtight :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Bu kadar sever alıcılara