.

.

Kapı Kancası Noel, Metal Ferforje Noel Çelengi Şapka, Mont, Havlu Asmak için Geri Çekilebilir Çelenk Askı Kancası Noel Dekorasyonu (Geri Çekilebilir-Beyaz)

Kapı Kancası Noel, Metal Ferforje Noel Çelengi Şapka, Mont, Havlu Asmak için Geri Çekilebilir Çelenk Askı

₺ 243.90

Sayısı
Stokta

Festival Dekorasyonu-Noel çelenklerini, çelenkleri ve tatil süslemelerini sergilemek için uygun iç mekanlarda, dış mekanlarda ve yatak odalarında kullanılabilir.Yaygın olarak asma kat, şapka, çanta, şemsiye, okul çantası, şapka, vb saklamak için Uygun..KULLANMAK.Yüzey Pürüzsüz-Yüzey pürüzsüz, doğrudan kapıya asılabilir ve 20 kiloluk(9.1 kg) bir çelenk tutabilir.ön kapınızın hassas ve göz alıcı görünmesini sağlayın.Geri çekilebilir Tasarım-Çelenk kancası 38 cm'den 60.96 cm'ye kadar ayarlanabilir, 1.8 inçten (yaklaşık 4.8 cm) daha kalın kapılar için uygundur.Kurulumu kolay-Yumuşak astar ile, kapının yüzeyini çizmez, kurulumu kolaydır, çoğu kapı yüksekliği için uygundur., Çelenkler, çelenkler, paltolar, sırt çantaları ve tatil dekorasyonlarını sergilemek için uygun kapıya asılabilir.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Noel Çelenk Kanca Malzeme : Metal Ferforje, Yumuşak Liner Type : Geri Çekilebilir Tipi Siyah, Geri Çekilebilir Tipi Beyaz (İsteğe Bağlı) Yük Taşıma Kapasitesi : kadar 20 £ (yaklaşık 9.1 kg), büyük çelenkler sabit olabilir.Ağırlık : Yaklaşık. 244g / 8.6 ozayarlanabilir Uzunluk : Yaklaşık. 38-60. 96 cm / 15-24 Kapı Kalınlığı : 1.8 inçten daha az kalınlıktaki kapılar için uygundur.Kanca kalınlığı : Yaklaşık. 0.1 cm / 0.04 inç Paket listesi : 1 x Noel çelenk kanca Not : 1.Izin lütfen 01 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı al standard.3.To bu kapı kancasını kullanın, düz bir kapınız olmalı.

Ürün parametreleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Christmas Garland Hook
Material:
Metal Wrought Iron, Soft Liner
Type:
Retractable Type Black, Retractable Type White (Optional)
Load-Bearing Capacity:
Up to 20 pounds (approximately 9.1 kg), large wreaths can be fixed.
Weight:
Approx. 244g / 8.6oz
Adjustable Length:
Approx. 38-60.96cm / 15-24in
Door Thickness:
Suitable for doors less than 1.8in thick.
Hook thickness:
Approx. 0.1cm / 0.04in
Package List:
1 x Christmas Garland Hook :
1.Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.3.To use this door hook, you must have a flat door. :

Bu kadar sever alıcılara