.

.

wendeekun Ethernet Kablosu, 2000 M 40 Gbps Iletken LAN Teller Ethernet Kablosu Yaygın Uyumluluk Dayanıklı Istikrarlı Yüksek Duyarlı Ethernet Kablosu için Ağ Adaptörleri(5 M)

wendeekun Ethernet Kablosu, 2000 M 40 Gbps Iletken LAN Teller Ethernet Kablosu Yaygın Uyumluluk Dayanıklı

₺ 50.07

Sayısı
Stokta

【KARARLI ve dayanıklı】Çevre dostu malzemeler ve ileri teknoloji kullanan Gigabit CAT8 ağ kablosu, cat7'den daha hızlı, daha ince, daha kararlı ve daha dayanıklıdır. 【GENİŞ UYGULAMALAR】Geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir, önerilen tüm CAT 7 Ethernet kablosu gereksinimlerini karşılar ve önceki ' CAT 6, CAT 6e, CAT 5 ve CAT 5e kablo standartlarıyla uyumludur. 【RJ45 CONNECTOR】 With RJ45 konektörü, çoğu elektronik cihazlar için uygun, ağ adaptörleri için kullanılabilir, hub, yönlendiriciler, DSL / kablo modemler, POE için, PS3 için, PS4 için, Xbox için, patch paneller ve diğer yüksek performanslı ağ uygulamaları. 【HİGH SENSİTİVE】 RJ45 fiş ve STP24 K goldplated vardır, tepki daha duyarlı.Antiinterferans korumalı bükümlü çift kablonun kullanımı daha kararlıdır ve size en iyi İnternet sörf deneyimini sunar. 【40 MBPS】 CAT 8 Ethernet kablosu, 2000mhz'e kadar bant genişliğini destekler ve yüksek verimlilik gereksinimlerini karşılamak için verileri 40gbps'ye kadar bir hızda iletir ve beklemek için zaman kaybetmez.Özellik : 1. Çevre dostu malzemeler ve ileri teknoloji kullanan Gigabit CAT8 ağ kablosu, cat7'den daha hızlı, daha ince, daha kararlı ve daha dayanıklıdır. 2. Geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir, önerilen tüm CAT 7 Ethernet kablosu gereksinimlerini karşılar ve önceki CAT 6, CAT 6e, CAT 5 ve CAT 5e kablo standartlarıyla uyumludur.8 (40 Gbps : 4 %100 saf 26 AWG bağlantı Türü Çift : Altın-HARİCİ Yapı kaplama : (korumalı bükülü çift) S / FTP ELEMANINA Uygulama : Akıllı ev/ofis uygulama sunucu, bulut bilişim, veri merkezi, yüksek UL Malzeme : oksijensiz Bakır Maksimum Çalışma gerilimi : İletken performans bilgisayar ağ uygulaması Cat8 Ethernet kablosu uyumluluk Teknik Özellikler İletken Bant genişliği : 2000 Mhz Desteği : CAT) Kategori 8 özellikler : Öğe Türü : Ethernet Kablosu Malzeme : PVC + Oksijen-Ücretsiz Bakır Kablo Tipi : Kedi 8 Ethernet kablosu cat 5 ile 5, Cat6, Cat6a, Cat6e, Cat7, Cat7a kablo standartlarına uyumludur.RJ45 jaklı aygıtlar arasında yönlendiriciler, anahtar kutuları, Playstation, Xbox 1, Poe, hub'lar, modemler, patch paneller, ağ bağdaştırıcıları, ağ yazıcıları ve ağa bağlı depolama aygıtları gibi bilgisayarlar ve çevre birimleri bulunur.Paket Listesi : 1 x Cat8 Ethernet Kablosu.

Ürün parametreleri

Item Type:
Ethernet Cable
Material:
PVC + Oxygen-Free Copper
Cable Type:
Category 8 (CAT 8)
Bandwidth:
2000Mhz
Support:
40Gbps
Conductor Specifications:
4 pairs 100% pure 26AWG
Connector Type:
Gold-plated RJ45
Structure:
S / FTP (shielded twisted pair)
Conductor Material:
Oxygen-Free Copper
Maximum Working voltage-UL:
30V
Application:
Smart home/office, server application, cloud computing, data center, high-performance computer network application Cat8 Ethernet cable
compatibility:
Cat 8 Ethernet cable is backward compatible with Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a, Cat6e, Cat7, Cat7a cable standards. :
Devices with RJ45 jacks include computers and peripherals, such as routers, switch boxes, for Playstation, for Xbox 1, Poe, hubs, modems, patch panels, network adapters, network printers, and network-connected storage devices. :
Package List:
1 x Cat8 Ethernet Cable :

Bu kadar sever alıcılara