.

.

Sutinna USB Kulaklık Dönüştürücü, Canlı Ses Kartı Adaptörü için USB Ses Adaptörü TypeC 3.5 mm AUX Kulaklık Dönüştürücü Adaptör Tipi-C için Cep Telefonları, Tabletler

Sutinna USB Kulaklık Dönüştürücü, Canlı Ses Kartı Adaptörü için USB Ses Adaptörü TypeC 3.5 mm AUX Kulaklık

₺ 91.47

Sayısı
Stokta

Ayarlanabilir monitör kulaklık ses seviyesi ve genel ses seviyesi kayıt ve canlı yayın odaları.Canlı yayın sırasında şarj etme ve akım veya gürültü olmadan canlı şarj etme.Bu ürün bir kayıpsız ses dönüştürücü, hiçbir gürültü, hiçbir gecikme, istikrarlı ve sorunsuz.Bu ürün, harici cihazlar tarafından çıkan ses sinyallerini cep telefonuna kayıpsız bir şekilde dönüştürmek için cep telefonlarının ve tabletlerin TİP-C arayüzünü kullanır.Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, güçlü ve dayanıklı, uzun bir servis ömrüne sahiptir.Özellik : 1. Ayarlanabilir monitör kulaklık ses seviyesi ve genel ses seviyesi kayıt ve canlı yayın odaları.2. Canlı yayın sırasında şarj etme ve akım veya gürültü olmadan canlı şarj etme.3. Bu ürün bir kayıpsız ses dönüştürücü, hiçbir gürültü, hiçbir gecikme, istikrarlı ve sorunsuz.4. Bu ürün, harici cihazlar tarafından çıkan ses sinyallerini cep telefonuna kayıpsız bir şekilde dönüştürmek için cep telefonlarının ve tabletlerin TİP-C arayüzünü kullanır.5. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, güçlü ve dayanıklı, uzun bir servis ömrüne sahiptir Şartname : Öğe Türü : Kulaklık Dönüştürücü1. Cep telefonu şarj bağlantı noktası2. Monitör kulaklık ses ayar düğmesi3. Canlı odanın ses seviyesini ve toplam ses seviyesini kaydetmek için ayar düğmesi4. 3.5 AUX ses kablosunu ses kartının kulaklık çıkış arayüzüne bağlayın5. Bu ürün, harici cihazların çıkardığı ses sinyallerini kayıpsız bir şekilde mobil cihazlara dönüştürmek için cep telefonlarının ve tabletlerin TYPE-C arayüzünü kullanır phone.It canlı yayın, kayıt, K şarkı vb. İçin uygundur., ve canlı yayın sırasında mikrofon PK destekler, ve aynı zamanda cep telefonları şarj edebilirsiniz.Boyutu : Yaklaşık. 3.5 mm / 0.1 inçpaket Listesi : 1 x Kulaklık Dönüştürücü1 x Ses Kablosu1 x Kullanım Kılavuzu .

Ürün parametreleri

Item Type:
  Earphone Converter
1. Mobile phone charging port :
2. Monitor headset volume adjustment knob :
3. Adjustment knob for recording volume and total volume of live room :
4. Connect the 3.5 AUX audio cable to the headphone output interface of the sound card :
5. This product uses the TYPE-C interface of mobile phones and tablets to losslessly convert the audio signals output by external devices to the mobile phone. It is suitable for live broadcast, recording, K song, etc., and supports microphone PK during live broadcast, and can charge mobile phones at the same time. :
Size:
Approx. 3.5mm / 0.1in
Package List:
1 x Earphone Converter1 x Audio Cable1 x User Manual  :

Bu kadar sever alıcılara